Posted on
 Neviera dokáže so vzťahom zatočiť a v mnohých prípadoch to znamená koniec. Niektorí žriebätkovia sa zo svojej chyby poučia a iní nie. Čo však takéto nevinné flirtovanie, sex po telefóne alebo obľúbenie ľúbanie ? Považujú sa aj takéto priestupky za nedôveru? Zaujímavé je, že iný pohľad na takúto situáciu majú muži a iné ženy, jedno však majú spoločné. Väčšina z nich aj takéto prípady považuje za nedôveru, najmä zaľúbenie.

Čo je dôvodom na ľúbenie?

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo sa ľudia bozkaji? Je to vzrušujúce a pokiaľ nejde o prvú romantickú pusu, zvyčajne predchádza sexu. Líbanie má vás, ako aj vášho partnera, poriadne nažhaviť a je nevyhnutnou súčasťou predhry. Stále pochybujete o tom, že ich milujete a neprikladáte im význam?

Nerob iným, čo nechceš, aby oni robili tobě

Predstavte si, že idete parkom z práce a vidíte svojho partnera alebo partnerku libat sa s cizim mužom. Ako sa cítite? Veľmi pravdepodobne nie. Mnohí ľudia majú dvojaký meter, keď si nemyslia, že sa im zapáči, ale berú to na seba. Takto by sa jednoznačne nezdal plnohodnotný vzťah. Môžete sa tiež riadiť názorom, že by ste mali „pusy“ rozdávať len také, ktoré dáte svojej matke alebo súrodencovi.

Rozdielny pohľad mužov a žien

Aj keď väčšina šťastných párov miluje z nedôvery, ženy majú tendenciu obviňovať svojich partnerov z priestupku. Vyčísľujú im ich zlyhania a dotknutá dáma sa určite tiež nevyhne. Muži však málokedy obviňujú svojich partnerov, všetku vinu pripisuje mužovi, ktorý využil krátku slabosť (alebo opilosť) ich partnerov. V tom čase sa prebudia ich ochranárske sklony (alebo ženy sú jednoducho lepšie herečky).