Posted on

Jeseň je obdobím, kedy začíname vyťahovať teplé oblečenie a začíname vrstviť. Ochrana zdravia by mala byť prioritou pre všetkých, avšak je jasné, že chceme vyzerať dobre, aj keď máme na sebe viac vrstiev oblečenia.

Viaceré eshopy a módne obchodné značky už vo veľkom predávajú módu sezóny jeseň/zima. Nielen ženy, ale aj muži by mali využiť voľný čas na doplnenie si šatníka novými kúskami na túto sezónu. Aké nové pánske oblečenie by ste si mali dokúpiť do šatníka?

Pánske svetre

Obľúbené oblečenie všetkých mužov počas jesene a zimy. Ak by ste si mali kúpiť niečo nové do pánskeho šatníka, tak by to mali byť práve pánske svetre. Tenké pánske svetre, ale aj hrubšie pánske svetre sú nositeľné počas chladných období. Dokonca tenké pánske svetre môžu muži nosiť aj na začiatku jari.

Odporúčame kupovať farebné pánske svetre. Môžete si kúpiť aj farebne neutrálne, ale odporúčame jesenný šatník oživiť aj pánskymi svetrami v typicky jesenných farbách. Medzi tieto farby ladíme bordovú, kaki zelenú, horčicovú, oranžovú, ale aj hnedú farbu. Ak hľadáte farebne neutrálny sveter, odporúčame vám kúpiť si sivý pánsky sveter. Ten môžete kombinovať s farebnými nohavicami.

Pánske svetre odporúčame kombinovať s elegantnými pánskymi farebnými chinos nohavicami a prechodnými bundami. V zime si ich dávajte pod teplé zimné bundy.

Pánske mikiny s kapucňou

Počas jesene a zimy nás vie prekvapiť silný vietor a preto by vám pod bundami nemali chýbať pánske mikiny s kapucňou. Zateplené mikiny s kapucňou sú nositeľný kúsok na nadchádzajúce mesiace. Na jeseň ich môžete kombinovať s vestami, počas zimy ich môžete nosiť pod zimnými bundami. Zateplené mikiny odporúčame vyberať aj farebné. Príjemne zvýraznia váš outfit a vďaka nim vyniknete v dave. Pánske mikiny nie sú len sivé, či čierne. Práve počas jesene treba vyberať aj farebnejšie kúsky!

Zdroj obrázka:

Autor: Maria Markevich / Shutterstock.com