Posted on

Vaša kamarátka vás oslovila, či by ste na jej svadbu nešla za družičku? Určite je to pre vás veľká česť. Ale ako na každú spoločenskú udalosť aj teraz budete potrebovať vhodné šaty. Teraz ešte o to viac, keďže by ste mala ladiť s ostatnými družičkami. A chcete si tam predsa niekoho „uloviť“.

Každý si je strojcom vlastného šťastia. Teda vlastne postavy

Patrí vaša kamarátka medzi tie nevesty, ktoré družičkám iba navrhnú farbu šiat? A strih a štýl nechajú na družičky samotné, aby si každá vybrala šaty, v ktorých sa bude cítiť komfortne? To vás zrejme na začiatku potešilo, obzvlášť, keď máte ambíciu nájsť si na jej svadbe niekoho aj pre seba a chcete vyzerať neodolateľne a sexy, čo ste si napríklad pred niekoľkými rokmi pri výbere šiat na stužkovú nemohla dovoliť kvôli tomu, že ste maturovala s kilami naviac.

Odvtedy sa však na vás podpísali roky strávené vo fitku a k dokonalej figúre ste si pomohla aj návštevou estetickej kliniky? Viete ale, že družička by mala mať šaty, v ktorých „nezatieni“ nevestu? Máte pravdu, mohla by tiež vyzerať ako vy, keby namiesto cukrární navštevuje fitko, tak prečo by ste mala brať na ňu ohľad? Obzvlášť, keď ona svojho vyvoleného už má a vy stále hľadáte potenciálneho ženícha?

Budete single družička a domov nechcete ísť sama? Musíte vzhľadom vyraziť všetkým dych

Ak vám teda nevadí, že všetka pozornosť sa nebude upriamovať na nevestu, ale na vás (alebo práve to je vašim zámerom), neváhajte využiť všetky svoje ženské zbrane. Pri výbere ideálnych šiat pre družičky totižto neplatia nijaké zásadné pravidlá, ktoré by neumožňovali, aby takéto šaty nemohli byť naozaj sexy. Teda až na pravidlo o tom, aby neodpútavali pozornosť od nevesty, ktoré ste sa rozhodla ignorovať.

Ak si to teda môžete dovoliť, kľudne siahnite po krátkych šatách a odhaľte svoje krásne nohy. Ideálne ak budú úzkeho strihu, nech vynikne vaša vydretá figúra. A ani v hornej časti tela toho šaty nemusia príliš zakrývať.

Ak vám (ako sme spomínali) k dokonalosti dopomohla plastika, hlboký výstrih rozhodne pritiahne pánske pohľady na vás. A aj mnohé ženy sa s túžbou pozrú a budú si predstavovať ako by sa ony obliekli, keby majú podobne objemný hrudník ako vy.

Zdroj obrázka:

Autor: NeonShot / Shutterstock.com