Posted on

Ktorá žena by netúžila byť krásna a plná energie? V mladom veku to nie je až taký problém, ale akonáhle začnú roky pribúdať, začne byť čoraz ťažšie udržiavať si krásu a mladistvú silu. Ale to, že to je ťažšie, neznamená, že to je nemožné.

Udržujete si dokonalú postavu, ale pleť vás zrádza? Doprajte jej skutočné omladenie

Len si treba vedieť pomôcť. Poďme najskôr na krásu. Viete, čo väčšinou zaručene prezradí váš vek? Vaša pleť. Môžete totižto poctivo pracovať na svojej postave a byť aj vo vyššom veku stelesnením dokonalých mier, ale na vašej pleti sa vek tak či onak prejaví.

Alebo sa môžete spoľahnúť na skrášľujúcu kyselinu hyalurónovú. Tá totižto dokonale hydratuje pokožku a pleť tak necháva jemnejšiu, pevnejšiu a elastickejšiu. Čo účinne vedie k spomaleniu jej starnutia. Taktiež zlepšuje regeneráciu pokožky, čiže očakávajte rýchlejšie hojenie rán a jaziev.

Už nič nebude nad vaše sily

Mladosť však nie je len o kráse, ale aj o životnej energii a sile. A tá sa tiež vekom stráca. Doplniť si ju však môžete aj superpotravinami, akou je aj obľúbená Maca. Tá obsahuje naozaj vysoké množstvo proteínov, antioxidantov, vitamínov, minerálov, mastných kyselín, enzýmov, aminokyselín a sterolov. Už chápete, prečo je taká super? Takto vysoko nutrične hodnotnú potravinu len tak nenájdete. A aký má teda vplyv na organizmus?

Účinne zlepšuje jeho fyzickú aj psychickú výkonnosť. Po psychickej stránke zlepšuje pamäť a pomáha aj so znižovaním stresu. A čo fyzická stránka? Keďže je to superpotravina, mohla by z vás spraviť superženu, no nie? A viete, že také niečo aj robí?

Zlepšuje imunitu, takže budete „nezničiteľná“. Podporuje zdravý rozvoj svalstva a jeho posilnenie, takže pridajte si aj „supersilu“. A zabudnúť nemôžeme ani na zvýšenie vytrvalosti. Tá sa hodí nielen pri športovaní, či v bežnom živote, ale aj v posteli. A sex nespomíname len tak. Maca totižto upravuje hladinu hormónov, vďaka čomu pomáha pri frigidite žien. Veď keď už ste krásna a skutočne fit, prečo si to poriadne neužiť?

Zdroj obrázka:

Autor: Kostiantyn Voitenko / Shutterstock.com