Posted on

Pochmúrne jesenné počasie, dážď, skoré stmievanie – aj práve s týmto sa stretávame počas jesene. Jeseň je krásne farebné ročné obdobie, no vie byť aj veľmi nepríjemné. Keď vonku husto prší a je zamračené, je pochopiteľné, že práve vtedy sa cítime pod psa.

Ak sa cítite vyčerpane a potrebujete oddych, odporúčame vám zarezervovať si pobyt v kúpeľoch.

Lacné kúpeľné pobyty

Keďže je situácia aká je, prirodzene si potrebujeme oddýchnuť. Sychravé počasie vplýva na našu psychiku a nedostatok slnečných dní spôsobuje, že sa cítime vyčerpane viac než inokedy. Aj napriek situácii, aká u nás momentálne panuje, sú kúpele otvorené. Na Slovensku máme bezpečné kúpele, ktoré napriek situácii ponúkajú klientom lacné kúpeľné pobyty.

Starostlivosť o klientov je ich prioritou a preto sa môžete spoľahnúť na to, že vaše zdravie nebude na pobyte ohrozené. Práve teraz máte možnosť využiť výrazné zľavy na kúpeľné pobyty vo viacerých slovenských kúpeľoch.

Luxusné ubytovanie

Ak sa cítite vyčerpane a potrebujete oddych, vyberte si lacný kúpeľný pobyt, ale uprednostnite luxusné ubytovanie. Viaceré kúpeľné mestá ponúkajú ubytovanie v luxusných 5 hviezdičkových hoteloch, ktoré vám vybavením izieb doslova vyrazia dych. Každý z nás si predsa chce dopriať luxusný a kráľovský oddych a kde inde ho nájdeme ako v luxusných 5 hviezdičkových hoteloch v kúpeľoch, kde ponúkajú na výber množstvo procedúr?

Ktoré procedúry uprednostňovať?

Každé kúpele majú inú kombináciu procedúr na konkrétne pobyty. Medzi najobľúbenejšie procedúry ale patrí hlavne termoterapia a vodoliečba. V tomto sychravom ročnom období ale oceníte o čosi viac práve termoterapiu. Základom tejto terapie sú parafínové, rašelinové a bahenné zábaly.

Okrem vodoliečby a termoterapie ale odporúčame vyskúšať aj liečbu zlatom, či kyslíkovú terapiu.

Zdroj obrázka:

Autor: UfaBizPhoto / Shutterstock.com