Posted on

Na úvod dvojzmyselná otázka: ste fajčiarka? Áno, pýtame sa na cigarety. Ak odpovedáte kladne a bola ste fanúšičkou takzvaných mentolových pukačiek, určite vás minulý rok zarmútilo, keď vstúpil do platnosti zákaz ich predaja.

Nielen mentol, ale aj množstvo iných príchutí

Vedela ste však, že svoje obľúbené pukačky si môžete vychutnať opäť? A nehľadajte za tým nič nekalé. Jednoducho si môžete spraviť pukačku z akejkoľvek cigarety. Ako je to vlastne možné?

Vďaka pukacím guľôčkam! A pozor, nemusíte si tak dopriať len mentolovú príchuť. V ponuke sú pukacie guľôčky rôznych príchutí, môžete tak experimentovať a skúsiť si nájsť tú svoju najobľúbenejšiu.

Príchutí je toľko, že možno ani nebudete vedieť, kde začať. Ak však chcete poradiť, obľúbenými sa okrem mentolu stali aj výrazná chuť čučoriedky, či osvieženie v podobe melónovej pukacej guľôčky. Nejde pritom o nič, čo by škodilo vášmu zdraviu. Vyrábajú sa čisto z prírodných látok a sú 100% vegan.

Aplikácia guľôčky nie je žiadna veda

No dobre a ako tieto pukacie guľôčky dostanete práve do tých svojich obľúbených cigariet? Aplikovať ich môžete viacerými spôsobmi a už ten základný je úplne jednoduchý.

V každom balení nájdete okrem guľôčiek aj drevenú paličku s jedným ostrým a jedným tupým koncom. Nie, nejde o nedokončené špáradlo. Pomocou tejto paličky najskôr ostrým koncom spravíte dierku do filtra cigarety. Prstom nasadíte guľôčku do dierky a tupým koncom paličky ju zatlačíte. Hotovo, môžete si opäť vychutnať obľúbenú pukačku.

Ak sa vám to zdá ako zdĺhavý proces, je pre vás určený šikovný aplikátor MR.Blast. Nebojte sa, nejde o nič veľké, čo by vám zavadzalo. Je to taká drobnosť, ktorú si môžete zavesiť napríklad na kľúče a mať ju tak stále pri sebe. Ako tento aplikátor funguje? Najskôr prepichnete filter ostrým koncom aplikátora. Následne položíte guľôčku na jeho tupý koniec a cigaretu naň nasuniete. A to je všetko! Celé vám to nezaberie viac ako 5 sekúnd!

Zdroj obrázka:

Autor: Maksim Shirkov / Shutterstock.com