Posted on

Pýtate sa prečo by ste si mali navrhnúť vlastné tričko? Prinášame vám 3 dôvody.

Tričko je evergreen medzi darčekmi. Pýtate sa prečo? Darovať ho totiž môžete komukoľvek bez ohľadu na pohlavie, vek, vzťah alebo príležitosť prekvapenia. A to z jednoduchého dôvodu.Tričká sú alfa omegou šatníka každého z nás.

Na trickovy.sk nájdete ponuku tričiek z kvalitnej bavlny a s možnosťou predpripravenej,ale aj vlastnej kreatívnej potlače. Dnes sa však bližšie pozrieme na návrh vlastného motívu trička.

Aké sú výhody tričiek s vlastnou potlačou?

Na výber máte z pánskych, dámskych – super slim strih a junior tričiek všetkých veľkostí. To znamená, že tričko s potlačou na mieru môžete darovať komukoľvek. K dispozícii sú tieto farby:

  • biela
  • čierna
  • červená
  • svetlomodrá
  • námornícka modrá

Vaša osobná charakteristika

Ste extrovertná osoba a chcete, aby si vás všetci vedeli zaradiť hneď na začiatku? Vlastný motív trička vám s tým pomôže. Nechajte sa charakterizovať obľúbeným citátom, vlastnosťou alebo grafikou.

Vyjadrite vzťah, puto alebo zážitok

Ak tričko s vlastným designom darujete niekomu blízkemu, môžete tak vyjadriť svoje city a radosť z toho, že ho vo svojom živote máte. Spomeňte si na vtipnú situáciu, spoločný výlet alebo vašu obľúbenú pesničku.

Čo použiť ako potlač trička?

Najprv si musíte presne ujasniť, čo chcete. Pôjde o:

  • slovo alebo slovné spojenie
  • citát
  • vetu s obrázkom

Grafiku si zaobstarajte sami v programoch ako Photoshop, Illustrator, Gimp. Ak máte vlastnú potlač hotovú, stačí ju dodať spoločnosti a ostáva vám už len čakať na hotový produkt.

Pokiaľ máte ku grafickému designu blízko, určite zvoľte tento variant a o svoju potlač sa postarajte sami.

Na e-shope Trickovy máte možnosť použiť ako vlastnú potlač nápis, teda slovo, slovné spojenie alebo citát. Ušetríte tak čas. Táto možnosť je pre tých, ktorí nemajú špeciálne požiadavky a hľadájú skôr niečo jednoduchšie.

Pred výberom toho ideálneho dodávateľa trička s vlastným designom, rovnako ako pri nákupe akýchkoľvek iných výrobkov, najprv dôkladne preskúmajte jeho webové stránky. Zistite tak, či ide o seriózneho dodávateľa a predídete tým nepríjemnostiam.

Samozrejme by ste na webe mali nájsť kontakt, recenzie spokojných či nespokojných zákazníkoch. Dobrým znamením sú aj aktívne sociálne siete, prípadne hodnotenia na Heureke.