Posted on

Ak si chcete kúpiť nový automobil a napadlo vás, že by mohlo ísť o elektromobil, iste vás hneď vzápätí napadne, ako by ste vaše nové vozidlo nabíjali? Väčšina dnes vyrábaných elektrických áut disponuje dvoma zásuvkami. Jednu na štandardné nabíjanie, ktorá mení striedavý elektrický prúd na jednosmerný. Druhú, ktorá je ručená na zrýchlené nabíjanie. Aby ste vaše vozidlo pohodlne nabili, môžete si nechať doma aj inde inštalovať nabíjaciu stanicu značky Evlink.

Nabíjacia stanica pre každého záujemcu

Nabíjacia stanica na automobil Evlink od spoločnosti Eco3Energy, poskytuje zákazníkom svoje služby v 30 krajinách a používa ju viac ako 40 000 zariadení.

V minulosti sa nabíjacie stanice montovali len v technologických firmách a na univerzitách, avšak dnes už si môžete kúpiť rezidenčné nabíjačky a mať ich priamo doma. Praktické je aj deliť sa o ne so susedmi napr. v rámci bytového domu. Tým, že v dome máme klasickú elektrinu, dá sa tu zariadiť nabíjací bod. Nemusíte tak byť odkázaní na parkovisko a externé služby.

Užitočné funkcie domácej nabíjacej stanice

Domáce nabíjacie stanice majú viac režimov, ochranné režimy, je možné ich inštalovať v interiéri aj exteriéri, môžu sa overovať kartou, majú autodetekciu problémov, možno s nimi komunikovať prostredníctvom Wi-Fi, vedia zmerať spotrebu elektrickej energie, sú zmontované v antivandalskej konštrukcii. Pritom montáž zaberie iba pár hodín.

Domácnosti si svoje vozidlá nabijú počas noci, keď vozidlá stoja, a všetko je pod kontrolou po ruke. Plusom je aj to, že okolie nabíjacej stanice nie je „zasypané“ káblami. Všetko je na jednom mieste pod jedným krytom.

Nabíjacia stanica pre vaše pohodlie

Vo Veľkej Británii bol vykonaný výskum, z ktorého vyplynulo, že až 80 % elektrovozidiel je nabíjaných domácimi nabíjačkami väčšinou v noci. Ide prevažne o autá, ktoré denne prejdú cca 30 – 40 km. Spravidla ich používajú ľudia na prepravu do zamestnania.

Kompletnú ponuku kvalitných nabíjacích staníc rezidenčných aj komerčních, nájdete na webových stránkach eco3energy.sk. S výberom tej najlepšej práve pre vás vám tu radi a ochotne pomôžu tak, by ste boli maximálne spokojní.