Posted on

Ideálnu dovolenku si každý predstavujeme inak. Pre niekoho znamená aktívny oddych v prírode, pre iného cestovanie a spoznávanie histórie a cudzích kultúr a samozrejme, nesmieme zabudnúť ani na asi najpočetnejšiu kategóriu dovolenkárov a to tých, pre ktorých ideálna dovolenka znamená relax na pláži.

Nie každý vyhľadáva na dovolenke pokoj

Aj keď sa zameriame len na „morských“ dovolenkárov, stále sa nájdu diametrálne rozdiely medzi preferenciami rôznych ľudí. Niekto vyhľadáva pokoj s menším množstvom ľudí, čo môžete zažiť napríklad pri dovolenke na Kréte, presnejšie v južnej časti ostrova. Niekto naopak vyhľadáva letoviská, kde sa nechodí spať. Alebo ak áno, tak až na svitaní.

Ak patríte do tejto druhej kategórie a chcete, aby vám na dovolenke bolo horúco nielen počas dňa na pláži, ale aj počas noci na nejakej vzrušujúcej párty, ste tu správne. Máme pre vás tip na destináciu, v ktorej si užijete nielen slnko a more, ale zároveň sa budete môcť kľudne aj každý večer odviazať v nejakom nočnom klube.

Hľadáte vychýrené párty, ktoré trvajú až do rána?

Ak sa teda chcete na dovolenke zabávať vo dne v noci, zamriete na dovolenku na Mallorcu. Zrejme sa ani nečudujete, že ide práve o destináciu temperamentných Španielov. Nočný život je bujarý v mnohých destináciách Španielska a ich najväčší ostrov nie je výnimkou.

Aby ste však nemuseli celý ostrov obchádzať a hľadať tie najlepšie párty, poradíme vám aj konkrétne stredisko. Je ním El Arenal. Práve tam sa totižto odohrávajú tie najvychýrenejšie párty na celom ostrove.

Niet sa čomu diviť, že je El Arenal vyhľadávaný všetkými milovníkmi tanečnej hudby, ktorí sa tu zabávajú celé noci až do východu slnka. Promenádu tu lemujú priam desiatky barov a klubov, v ktorých zažijete naozaj horúce noci.

Zdroj obrázka:

Autor: DisobeyArt / Shutterstock.com