Posted on

Aká investície je najlepšia? Väčšina investorov by vám odpovedala, že taká, ktorá vám zaistí pravidelný príjem. Hitom medzi investíciami sú už dlhodobo nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť vám zaistí pravidelný príjem od nájomcov a tým pádom sa vám postupne pokryjú náklady a vaše investície vám začne zarábať nemalé peniaze. Keď je reč o investíciu do nehnuteľností, väčšina ľudí si predstaví byt alebo dom, ktorý prenajímajú na účely bývania.

Tento druh investície má však aj svoje nevýhody, nájomcovia sa často striedajú, často narazíte na nájomcu, ktorí neplatia a ak nedostanete pravidelný nájom, ste skoro v strate, pretože nestihnete pokryť náklady. Ak by ste chceli ideálnu nehnuteľnosť, ktorá má len minimálne riziko, že vám nájomca nezaplatí, je pre vás najlepšie investovanie do kancelárií.

Investovanie do kancelárií

Obchodné priestory, vrátane kancelárií, sú skvelou investíciou, pretože si ich prenajímajú firmy. U firiem je väčšinou záruka, že spoľahlivo platia. Zatiaľ čo u bytov sa nájomcovi často striedajú, firmy väčšinou hľadajú dlhodobé zázemie, kde budú sídliť a fungovať. Ďalšou výhodou kancelárskych priestorov je skutočnosť, že je za ne väčší príjem ako za bežné byty a domy. Z investície do kancelárií sa teda stáva populárny trend, ktorý objavuje stále viac investorov.

Ak zaujíma tento druh investície aj vás, najlepšie urobíte, keď sa obrátite na http://amigalgroup.sk/. Amigal je špecialistom na predaj i prenájom nehnuteľností, na webových stránkach spoločnosti nájdete kompletnú ponuku nehnuteľností na predaj i na prenájom. Prenájom kancelárií s Amigal je veľmi jednoduchý, stane sa pre vás spoľahlivým partnerom, ktorý vám zaistí nielen príležitosť pre výhodný obchod, ale tiež vám zaistí všetky potrebné informácie. Kancelárie sú investíciou, u ktorej je výnos garantovaný. Obzvlášť výhodný je prenájom nehnuteľností Bratislava, ide o hlavné mesto, ktoré láka mnoho veľkých, národných i nadnárodných firiem k tomu, aby si tu prenajali svoje priestory. To je jeden z mnohých dôvodov, prečo by ste tu mali mať kancelárie tiež vy.