Posted on

Šatník mnohých žien sa skladá z množstva kúskov, ktoré buď vyšli z módy, sú veľkosťou nevyhovujúce, alebo sú z kúskov, ktoré si žena kúpila len z rozmaru a ešte ich ani nenosila, nakoľko ich nemá s čím skombinovať.

Ktorým elegantným kúskom by ste mali dať šancu vo svojom šatníku?

Dámske saká

Štýlové dámske saká sú elegantným kúskom, ktorý pristanú ženám rôznych vekových kategórií. Nosievajú ich nielen ženy v strednom veku, mladé ženy pracujúce v práci so stanoveným dress codom, ale aj ženy, ktoré sa rady obliekajú elegantnejšie.

V šatníku by nemali chýbať jednofarebné dámske saká, ale ani vzorované. Taký vzor kvetov mnohé ženy dokonca omladí, preto by ste im mali dať šancu, ak chcete vyzerať mladšie.

Saká sú elegantným, ale zároveň pohodlným kúskom, ktorý je nadčasový a nositeľný aj o pár rokov. Uprednostnite preto nadčasové dámske saká a oživte nimi svoj dámsky šatník. Všímajte si hlavne kvalitu materiálu. Materiál nesmie byť krčivý.

Blúzky

Jemné dámske blúzky sú tiež elegantným, ale zato nositeľným kúskom aj k cigaretovým nohaviciam, či slim fit džínsom. Blúzky sa dajú nosiť aj pod pletené kardigány, či svetre počas zimy, preto by ste im mali dať šancu aj počas tohto chladného ročného obdobia.

Odporúčame vám uprednostniť skôr jemné vzorované blúzky, ktoré sa ľahko kombinujú k nohaviciam, ale aj k elegantným blúzkam.

Opäť odporúčame uprednostňovať blúzky z nekrčivého mäkučkého materiálu.

Ktorým elegantným kúskom by ste mali dať šancu vo svojom šatníku? Okrem dámskych sák a blúzok odporúčame kúpiť moderné kožené nohavice, svetrové dámske šaty, elegantné šaty slim fit strihu v čiernej farbe, sivý pletený rolák, ale aj dámske bavlnené čierne body, ktoré môžete obliekať pod moderné zavinovacie šaty z jemnej pleteniny.

Zdroj obrázka:

Autor: HighKey / Shutterstock.com