Posted on

Každý zodpovedný motorista spolupracuje so servisom, na ktorý sa môže kedykoľvek obrátiť. Auto sa skladá z veľkého množstva dielov a mnoho z nich je každý deň mechanicky namáhaná alebo sa opotrebováva. Skôr alebo neskôr príde čas, kedy nejaká časť vozidla zlyhá. To je pre rad vodičov neprijateľné, pretože svoje vozidlo potrebujú k pravidelnému cestovania do práce, za príbuznými či za zábavou. Preto je vhodné využívať služby kvalitného servisu, kde vám auto rýchlo a správne opraví.

Autoservis v Žiline Auto Becchi

Ak ste z Žiliny alebo okolia, oplatí sa obrátiť na autoservis, kde pracujú iba skúsení mechanici, zaistí vám tu profesionálny prístup a majú rozumné ceny. Taký je autoservis Auto Becchi. Servis je moderne vybavený, disponuje 18 zdviháky, automatickú umývaciu linkou s penovými kefami, ktoré šetria vašu karosériu, lakovňou s použitím lakovacích materiálov PPG a plne vybavenú klampiarsku dielňou s rovnajúcou stolicou.

Ak hľadáte fiat servis v Žiline, servis Auto Becchi vám ho zaistí, rovnako tak ako kia servis v Žiline a tiež Jeep servis v Žiline.

Servis je schopný vykonať kompletné servisné práce a to vrátane prípravy vozidla na STK. Na voze sú vždy vykonané kontrolné testy a po prevzatí vozidla dostane zákazník informácie o nastavení geometrie podvozku, reflektorov aj o stave tlmičov a brzdovej sústavy. Samozrejmosťou je tu pneuservis, záručný aj pozáručný údržba vozidla, dezinfekcia klimatizácie a interiéru, opravy a výmeny čelného skla a mnoho ďalšieho. Do servisu sa môžete objednať aj online a to priamo na webe https://autobecchi.sk/. V Auto Becchi si môžete vozy nielen opraviť, ale aj zakúpiť, spoločnosť funguje aj ako autorizovaný predajca nových i ojazdených vozidiel Abarth, Fiat, Alfa Romeo, Fiat Professional Jeep a KIA. Vždy sa oplatí obrátiť na špecialistu, ktorý svojmu odboru rozumie a má dostatok skúseností, so službami Auto Becchi budete zaiste spokojní.