Posted on

Vianoce sú tu onedlho a kúpa vianočných darčekov je témou číslo jeden. Mnohí ľudia práve tieto dni zháňajú vianočné darčeky pre svojich blízkych, avšak sú aj takí ľudia, ktorí majú darčeky kúpené už mesiace pred Vianocami.

Máte už darčeky pre svojho partnera na Vianoce? Ak nie, ponúkame vám celkom dobré tipy na vianočné darčeky pre mužov.

Tričko s nápisom

Ak si chcete z partnera vystreliť a podarovať mu vtipný darček, tak v tom prípade vám odporúčame kupovať nové tričko s nápisom. Takéto pánske tričká môže nosiť nielen na doma, ale aj pokojne na voľnočasové aktivity, či už na športovanie, do prírody, alebo na posedenie s kamarátmi. Originálny nápis, ktorý bude definovať osobnosť a povahové vlastnosti vášho muža, bude na tomto tričku to najlepšie.

Ponuka vtipných tričiek s nápismi je veľká. Stačí si vybrať také, ktoré sa bude najviac hodiť k vášmu partnerovi.

Obrázkové boxerky

Okrem trička s potlačou alebo vtipným nápisom odporúčame kúpiť aj obrázkové boxerky. Klasické boxerky sa tiež zídu, ale určite k nim dokúpte aj štýlové obrázkové boxerky. Pekné sú s tematikou ovocia, zeleniny, ale aj rôznych vtipných obrázkov.

Jedná sa o praktický darček, ktorý navyše príjemne oživí váš intímny život, tak prečo teda neskúsiť kúpiť práve takýto darček?

Športové tepláky

Tepláky dnes muži už dávno nenosia len na doma. Nosia ich na turistiku, na prechádzky, ale nosia ich aj na rôzne športové aktivity. Odporúčame vám preto kúpiť svojmu partnerovi slim fit športové tepláky. Pekne budú obopínať nohy vášho partnera a zároveň sa v nich bude cítiť príjemne aj pri športových aktivitách.

Tieto darčeky sú najviac vyhľadávané práve pre mužov. Okrem nich odporúčame kúpiť kozmetiku na holenie/úpravu brady. Ak chcete investovať viac, odporúčame vášmu mužovi kúpiť nový holiaci strojček, či zastrihávač brady.

Zdroj obrázka:

Autor: bbernard / Shutterstock.com