Posted on

Stále sa nájde mnoho ľudí, ktorí jazdia na starom bicykli. Pripadá im to ako úspora financií a možno je im aj ľúto sa starého kola zbavovať, keď je ešte funkčný. Jazda na starom bicykli je riskantná, pretože môže kedykoľvek vypovedať službu a okrem nebezpečnej jazdy sa na ňom viac nadriete a tiež s ním máte menej komfortu. Zaistite si preto nový bicykel, s ktorým pre vás bude znamenať každá jazda menej námahy, menej otrasov a na ktoré sa môžete spoľahnúť v každej situácii.

Kde si nový bicykel zaobstarať?

Vyberajte si bicykel tam, kde svojmu sortimentu najlepšie rozumie. Ak vás zaujíma predaj bicyklov v Žiline, navštívte tu predajňu Rivia. Ponúka široký sortiment bicyklov a okrem kamenného obchodu má aj internetový obchod Rivia.sk. Vyberú si tu všetci cyklisti, pretože sa vám ponúkajú horské bicykle, cestné bicykle, gravel bicykle, mestské bicykle, ale aj dámske a detské bicykle. Môžete si vyberať ako v kamennej predajni, tak aj online. Veľký záujem je aj o celoodpružené bicykle, ktoré sú skvelé do terénu a môžete si s nimi užiť downhill.
Stále populárnejšie sú aj elektrobicykle, ktoré si tiež môžete vyberať v širokej ponuke. Elektrobicykle sa postarajú o to, aby ste mohli dôjsť oveľa ďalej než s bežným bicyklom.

Jazda na nich je oveľa pohodlnejšia a ak vám robili problém prudké kopce, teraz ich vyšliapnete ako nič. Ak je vaším cieľom servis bicyklov v Žiline, opäť ste na správnom mieste. Bicykle tu nielen kúpite, ale taktiež sa vám postarajú o profesionálny servis. Je dôležité sa o svoj bicykel starať, udržiavať ho čistý, v správnom technickom stave a keď sa niektorá časť poškodí, tak si ju nechať u profesionálov vymeniť alebo opraviť. Okrem bicyklov v predajni nájdete aj všetko potrebné vybavenie. Ponúkajú sa vám batohy aj kapsičky, ktoré vám poskytnú dôležitý úložný priestor. Pri cyklistike by ste mali mať aj správne oblečenie, vďaka ktorému pre vás bude jazda komfortná, aerodynamická a príliš sa u nej nezapotíte. Vyberať môžete aj kvalitnú obuv a tretry, ktoré sa postarajú o kvalitný prenos sily z nôh do pedálov. Inšpirujte sa širokou ponukou. V eshope Rivia.sk môžete vyberať kedykoľvek a zaistiť si vysoko kvalitné vybavenie od popredných značiek za skvelé ceny.

Zdroj obrázku: https://www.freepik.com/free-photo/young-adult-using-electric-bike-country-side_19124452.htm