Posted on

V každom vzťahu sa občas objavia problémy. Keď sa však objavia problémy, ktoré narúšajú intímny život partnerov, obaja partneri to neznášajú práve najlepšie. Často tieto problémy vedú k hádkam a ďalším problémom, ktoré môžu naštrbiť vzťah partnerov.

Veľkými problémami môžu byť aj problémy s erekciou. Aj keď sa hovorí, že problémy s erekciou trápia väčšinu mužov po štyridsiatke, vedia sa objaviť aj u oveľa mladších.

Ak sa u vás objavia problémy s erekciou, odstráňte ich týmito overenými spôsobmi.

Priznajte si, že máte problém s erekciou

Ak chcete odstrániť problémy s erekciou, v prvom rade je potrebné priznať si, že máte problém. Ak máte problém dosiahnuť erekciu, vtedy sa jedná o erektilnú dysfunkciu. Ak máte problém udržať ju, vtedy sa jedná o predčasnú ejakuláciu. Oba tieto problémy môžu mať fatálne následky na vzťah, preto to nepodceňujte a priznajte si, že máte problém. Čím skôr si to priznáte, tým skôr sa vám podarí odstrániť tieto príčiny. Mnohí muži si tento problém nepriznávajú, pomáhajú si účinnou Viagrou a dúfajú, že všetko zmizne. Keď však nebudú robiť nič pre odstránenie problému, začnú sa objavovať ďalšie problémy.

Priznajte si, že máte problém s erekciou a vyhľadajte pomoc lekára (urológa), ktorý vám poradí, ako postupovať.

Nájdenie príčiny týchto problémov

Ak vás trápi erektilná dysfunkcia, je potrebné nájsť príčiny, ktoré tieto problémy spôsobujú. Môže sa jednať o jednu príčinu, ale môže byť ich aj viac. Najčastejšími príčinami týchto problémov je nezdravý životný štýl, nezdravé stravovanie, stres, fajčenie, alkohol, lieky, ale aj nedostatok pohybu. Problémy bude robiť najmä stres a pracovná vyťaženosť, ktoré dostávajú muža do začarovaného kruhu, čo sa odzrkadlí aj na podráždení partnerky.

Zdroj obrázka:

Autor: Marko Aliaksandr / Shutterstock.com