Posted on

U žien a mužov sa nevera líšia, ale niektoré znaky sú spoločné.

Nadmerná starostlivosť o svoj zovňajšok

Váš náprotivok o seba začína viac starať, záleží mu na jeho vzhľade, chce sa viac páčiť, chodí do posilňovne či fitka. Spozornite, pretože sa niečo deje. Obzvlášť ak ste spolu už dlhú dobu a váš vzťah začína padať o obvyklej rutiny.

Stráži si mobil

Ak je vám partner či partnerka neverný, stráži si mobil aj sociálne siete, všetko si zaheslovává, maže správy v telefóne. Môže sa stať, že si zaobstará mobil ešte jeden alebo si založí ďalší účet na akejkoľvek sociálnej sieti a to často aj pod iným menom. Spozornite.

Nečakané a neobvyklé správanie doma

Vzhľadom k tomu, že sa u neverného partnera často objavujú výčitky svedomia, môže vám občas doniesť nejakú drobnosť, hoci nemáte žiadny sviatok ani narodeniny. Opakom sú potom častejšie hádky. Náprotivok je rozpoltený a stým súvisí jeho striedanie nálad. Občas sa objavuje aj potreba riešiť drobná nedorozumenie neprimeraným spôsobom. Spory môžu často končiť aj náznakom o rozchode.
odcudzovanie
Hoci sa neverný partner snaží k vám správať pozorne a to predovšetkým kvôli pocitu viny, vzďaľuje sa vám. Nevyhľadáva spoločné chvíľky, nevníma vás, keď na neho hovoríte, niekedy sa tvári, ako by ste ho obťažovali.