Posted on

Len do máloktorého kúsku oblečenia sa oplatí investovať tak ako do koženej bundy. Ak ide o naozaj kvalitný kúsok, vydrží vám večnosť. Nehovoriac o tom, že ide o nadčasový kúsok, ktorý je v móde už desaťročia a rozhodne sa nedá povedať, že by trend kožených búnd ustupoval.

Najlepšie sa kombinujú čierne kožené bundy

Kožené bundy majú aj ďalšiu výhodu. Je možné ich kombinovať s rôznym iným oblečením v outfitoch rôznych štýlov. A varianta v podobe koženej bundy s kožušinou vás zahreje aj počas chladného počasia. Ak nad kúpou koženej bundy uvažujete a rozmýšľate, čo si k nej prípadne dokúpiť, aby ste mohli vytvárať dokonalé outfity, máme pre vás niekoľko inšpirácií.

Najskôr sa však pozrime na to, akú farbu koženej bundy si vybrať. Aj keď sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach ak chcete čo najuniverzálnejší kúsok, vyberte si klasiku v podobe čiernej koženej bundy. Tá sa hodí takmer ku všetkému. A teraz už k tým módnym inšpiráciám.

Tričko a džínsy, či dokonca šaty? Možností je veľa

Čo sa týka otázky, čo pod koženú bundu, odpoveďou sú jednoduché kúsky. Tričko s výstrihom do V alebo ak chcete o niečo elegantnejšiu kombináciu, jednoduchá blúzka. Ak chcete vyzerať naozaj sexi, oblečte si koženú bundu na tielko so špagetovými ramienkami. V prípade, že sa môžete pochváliť naozaj skvelou figúrou, môžete sa odvážiť obliecť si pod koženú bundu aj crop top.

A čo na nohy? Mnohým z vás zrejme napadli obtiahnuté kožené nohavice. Rozhodne ide o skvelú voľbu rovnako ako akékoľvek iné nohavice úzkeho strihu. Rovnako skvelo môžete koženú bundu zladiť s boyfriend džínsami alebo elegantnou sukňou, či dokonca šatami. V tejto „kategórii“ sú obzvlášť pútavé a ku koženým bundám hodiace sa puzdrové sukne midi dĺžky.

Na záver stačí len vybrať vhodné dámske čižmy, či inú obuv v závislosti od zvyšku outfitu a máte záruku, že budete vyzerať skvelo. A vo veľkej miere za to bude môcť práve vaša štýlová kožená bunda.

Zdroj obrázka:

Autor: Golubovy / Shutterstock.com