Posted on

Aj keď počasie nie je dvakrát najpríjemnejšie, mnohé z vás aj napriek tomu, že za rohom máme zimu, chcete vyzerať sexy. Nájsť sexy oblečenie a vytvoriť z nich sexy outfity je pre mnohé ženy nepredstaviteľné.

Ponúkame vám preto zaujímavé tipy na dámske sexy jesenné outfity.

Tenký predĺžený sveter s véčkovým výstrihom, dámsky vlnený kabát a legíny z imitácie kože

Jeden z obľúbených dámskych outfitov vám odporúčame nosiť počas teplotne príjemných jesenných dní. Tenký predĺžený sveter s véčkovým výstrihom zvýrazní vaše krivky a zároveň vás bude príjemným materiálom hriať. Ako spodnú časť k nim odporúčame zladiť legíny z imitácie kože. Tie sú výrazne sexy a dajú sa nosiť v každom ročnom období. Vrchný, aj spodný diel sú obtiahnuté, čím celý outfit pôsobí ešte viac sexy.

Ako vrchný diel odporúčame vyberať farebne neurálny vlnený kabát v ťavej, či svetlej sivej farbe.

Čo sa týka doplnkov, rozhodne k nim odporúčame zladiť perlové náušnice a talianske kožené kabelky. Luxusné talianske kožené kabelky sú štýlové a zvýraznia každý moderný elegantný outfit.

Plisované sukne, pančuchy a voľné blúzky

Okrem predchádzajúceho outfitu odporúčame nosiť aj túto kombináciu. Aj keď plisované sukne mnohé ženy nosia najmä v lete, nemusia sa báť vyťahovať ich zo skríň aj teraz na jeseň. Určite vám odporúčame kombinovať ich s pančuchami a voľnými vzorovanými blúzkami. Práve vzorované blúzky s jednofarebnými plisovanými sukňami vytvoria peknú sexy kombináciu, ktorá už viac ženská nemôže byť. Voľné blúzky by mali mať véčkový výstrih a mali by sa prevliekať cez hlavu.

Ak chcete byť sexy, okrem tohto oblečenia odporúčame nosiť tenké obtiahnuté roláčiky, púzdrové teplé sukne, elegantné huňaté vesty, ale aj rolákové šaty so zaujímavým opaskom.

Ako vrchný diel rozhodne odporúčame vlnený kabát v béžovej farbe.

Zdroj obrázka:

Autor: Nadya Korobkova / Shutterstock.com