Posted on

Aj keď situácia je taká, aká je, práve teraz túži veľa z nás vypadnúť z domova a oddýchnuť si niekde v tichu, mimo rušného mesta. Práve slovenské Tatry sú u Slovákov najobľúbenejšie a radi ich navštevujú počas všetkých štyroch ročných období. Jeseň je v Tatrách najkrajšia a zhodujú sa na tom viacerí ľudia. Stabilné počasie, krásne sfarbený les, ale aj menší počet návštevníkov v porovnaní s letným obdobím sú hlavnými dôvodmi, kvôli ktorým Slováci chodia na jeseň do Tatier.

Tatry nie sú len Štrbské Pleso a Tatranská Lomnica. Aj Nízke Tatry, ktoré sú tak trochu v tieni Vysokých, majú čo ponúknuť. Krásna Demänovská príroda a stredisko Jasná má čo ponúknuť.

Súkromie v apartmáne

Ak sa rozhodnete ísť do Jasnej, máte možnosť vybrať si aj bývanie v apartmánoch v Jasnej. Vychutnáte si tak súkromie a nebudete sa cítiť ako v klasickej hotelovej izbe. Apartmány sú priestranné, s moderným vybavením, kuchynkou, spoločenskou miestnosťou a majú aj moderne vybavené spálne.

Pre tých, ktorí túžia po maximálnom súkromí, sú moderné apartmány Jasná priam stvorené. Krásne výhľady na les ešte viac umocnia danú atmosféru. Odporúčame vyberať si luxusné dvojizbové apartmány Jasná, ktoré sa nachádzajú v apartmánovom dome, ktorý poskytuje ubytovanie aj pre väčšie skupiny hostí, rodiny, či priateľov.

Prechádzky po Jasnej, ale aj ľadovcové pleso

Ak zavítate do Jasnej v najbližších týždňoch, odporúčame vám absolvovať prechádzky po celom stredisku Jasná. Jasná je známe lyžiarske stredisko a aj zimná dovolenka je tu rovnako dobrá, ako tá jesenná. Okrem prechádzok po lesných chodníčkoch odporúčame navštíviť aj krásne jediné ľadovcové pleso v Jasnej. Volá sa Vrbické pleso a prechádzku k nemu zvládnete aj s malými deťmi.

Ak si chcete dať do tela, odporúčame vyjsť si peši z Jasnej až ku Kamennej chate pod Chopkom.

Rezervovať ubytovanie na Liptove nie je problematické. Ak teda chcete ísť v nasledujúcich týždňoch oddychovať mimo domova, vyberte si stredisko Jasná, ktoré je súčasťou Demänovskej doliny.

Zdroj obrázka:

Autor: Kayo / Shutterstock.com