Posted on

O ženskom sexi bielizni toho už bolo napísané veľa a každá žena vie, aké spodné nosiť, aby ho z nej partner vzápätí “serval”, ale čo muži. Tuší vôbec, aké spodné prádlo majú nosiť, aby boli pre svoje partnerky neodolateľní? Mnoho asi nie a nie je výnimkou, že často nosia oprané, v rozkroku predraté “trenírok”. Pri pohľade na ne ženy napadá všetko možné, ale sex to určite nebude.

Deravú spodnú bielizeň vyhoďte

Mnoho mužov má sklony nosiť oblečenie, kým sa úplne nerozpadne, spodnú bielizeň nevynímajúc. Deravé trenky v rozkroku nie sú hygienické a už vôbec nie estetické. Bavlnené voľné trenky sú podľa lekárov najvhodnejšie z hľadiska ich zdravia. Voľnosť, ktorú majú podporuje vyšší počet spermií a minimalizuje riziko zápalu či podráždenej kože. Ak muž uprednostňuje trenky, mali by byť jednofarebné, bez obrázkov. Vtipné obrázky pobaví, avšak chuť k sexu nepodporí ani u ženy, ani u muža. Pri ich výbere dajte pozor na číslovanie, vo väčšej veľkosti muži vyzerajú, že majú nohavicovú sukňu a zle sa schovávajú pod tesnejší nohavice.

Slipy a tangá nie sú ani zdravé, ani pekné

Klasické slipy neodporúčajú ani lekári, ani ženy. Intímne miesta nemajú voľnosť a slipy sú častým dôvodom, prečo dochádza k zníženému počtu spermií. Slipy evokujú v ženách nedospelosť a sexuálna príťažlivosť okamžite klesá.

Tangá u mužov zažila módnu vlnu už pred a našťastie je preč. Tangá u mužov – vážne? Čo sa u žien považuje za sexi, nemusí zákonite znamenať, že to tak bude aj u mužov. Pre väčšinu žien sú muži v tangách smiešni alebo ich považujú za homosexuálov (aj keď to tak nemusí byť).

Boxerky sú sexi

Čo sa týka príťažlivosti týka, na celej čiare vyhrávajú boxerky, ktoré naznačujú, čo sa pod nimi skrýva, ale súčasne zachovávajú tajomstvo. Boxerky perfektne sedí pod nohavicami a nikde neškrtí ani neplandajú. Čo viac si priať?