Posted on

Zažiť romantiku s partnerom, na to nepotrebujete luxusný hotel, či drahú reštauráciu. Romantickú atmosféru si môžete pripraviť aj doma. Väčšinou je príprava takejto romantiky na mužovi, ale ak bude mať váš partner nejaký sviatok, prekvapte ho tým, že mu u vás doma pripravíte skutočne romantickú atmosféru.

Večera pri sviečkach nikdy nesklame

Asi takou najväčšou „klasikou“ je romantická večera pri sviečkach. Ak ste to doteraz neurobila, máte ideálnu príležitosť ukázať, že máte nielen postavu modelky, ale zároveň aj ruky kuchárky. Pripravte skvelé jedlo, na ktorom si spolu pochutnáte pri sviečkach a potom ho zapijete nejakým kvalitným vínom.

Ak bývate v rodinnom dome a máte „klasický“ krb na drevo, ešte väčšiu romantiku docielite tým, že okrem sviečok rozhoríte aj drevo v krbe. A ak ste v minulosti pri prezeraní košov na drevo vybrali nejaký pekný ozdobný aj tento doplnok ku krbu sa podpíše pod jedinečnú atmosféru.

Alebo chcete niečo vzrušujúcejšie?

Ak však váš dom krb nemá alebo bývate na byte, kde sú teplovzdušné krby na drevo pochopiteľne nemysliteľné, môžete ostať pri tých sviečkach. Skvelá večera však nie je jediný spôsob, ako si užiť dávku romantiky v pohodlí domova.

V prípade, že sa nebránite niečomu intímnejšiemu, môžete napustiť horúcu vaňu s penou a k tomu pripraviť luxusné šampanské. Intimitu máte zaručenú a horúco vám určite bude aj keď voda trochu vychladne.

Alebo môžete preskočiť „formality“ a rovno pripraviť pre vášho partnera vzrušujúci večer vo vašej spálni. Stačí vám na to zvodná spodná bielizeň, prípadne nejaké detaily, ktoré dotvoria atmosféru.

Kľudne to môžu byť aj tie sviečky, len potom neskôr, keď sa obaja rozvášnite, dávajte pozor, aby ste ich neprevrhli, rýchlo by sa romantika mohla skončiť. V tomto je o niečo bezpečnejšia napríklad vonná sviečka, ktorá dokáže do vašej spálne priniesť zmyselnú vôňu, aby si večer užili všetky vaše zmysly.

Zdroj obrázka:

Autor: Photo Spirit / Shutterstock.com