Posted on

Hmlisté počasie a nízke teploty nás zaháňajú naspäť pod perinu. Túlenie sa k partnerovi je mnohokrát lepšie ako ísť von, keď je vonku surovo a ešte aj mrzne. Čerstvý vzduch je však pre náš organizmus dôležitý a netreba ho zanedbávať.

Hmlisté počasie a nízke teploty nás zaháňajú naspäť pod perinu. Túlenie sa k partnerovi je

Ak sa ale chcete v tomto ročnom období cítiť doma príjemne, vytvorte si u vás v obývačke hygge atmosféru a užívajte si pohodu.

Deky z hrubej priadze

Veľké maxi deky z hrubej priadze sú príjemným dekoračným prvkom moderných obývačiek. Budete sa pod nimi cítiť teplo a ak ste zimomravý typ, lepšej deky niet. Môžete si ju dokonca sami upliesť, ale ak to neviete, môžete si takéto deky kúpiť. Sú ako stvorené na vychutnávanie si hygge atmosféry.

Odporúčame vám dať si vyrobiť, kúpiť deky z hrubej priadze v smotanovej, béžovej, svetlej sivej a púdrovej farbe. Tieto farby sú ľahko kombinovateľné a hodia sa vám prakticky ku všetkým výraznejším farbám. Ak ste si dali vyrobiť sedacie súpravy na mieru, tak v tom prípade vám odporúčame dať si vyrobiť na mieru aj deky z hrubej priadze. Keď ich nebudete používať, skvele vyniknú prehodené cez sedačku.

Vonné sviečky na stolíku

Ak si chcete vychutnávať hygge atmosféru v obývačke a užívať si pohodu, odporúčame vám dať si na stolík, konferenčný stolík vonné sviečky. Odporúčame sójové vonné sviečky, ktoré príjemne voňajú a sú ekologické. Zapáľte si vonnú sviečku ešte predtým, ako sa zababušíte pod deku a vezmete si do rúk horúci čaj, či lahodnú kávu.

Keď si budete vychutnávať hygge atmosféru, určite odporúčame mať zhasnuté svetlá. Zapálené sviečky vám vytvoria tú správnu atmosféru. Navyše ak budete v obývačke aj leňošiť, odporúčame vám mať aj priestrannú sedačku. Môžete si objednať napríklad pevnejšie rozkladacie pohovky z Bratislavy.

Na vytvorenie hygge atmosféry odporúčame dať si do obývačky predovšetkým deky z hrubej priadze a vonné sviečky na konferenčný stolík. Odporúčame aj drevené tácky na hrnčeky s kávou a čajom a množstvo dekoračných vankúšov.

Zdroj obrázka:

Autor: Alena Ozerova / Shutterstock.com