Posted on

Každá žena chce vyzerať sexy a zároveň elegantne. O svoj vzhľad viac dbajú hlavne nezadané ženy, ktoré chcú práve vďaka svojmu výzoru nájsť si niekoho, s kým by mohli zdieľať spoločný život.

Ak chcete vyzerať sexy a elegantne aj počas zimy, inšpirujte sa týmito kombináciami outfitov, ktoré sú nielen sexy a elegantné, ale aj maximálne pohodlné.

Vlnené púzdrové sukne, pančuchy a tenké svetríkové roláky

Možno si poviete, že tento outfit nič nezvýrazňuje, avšak mýlite sa. Práve púzdrové sukne teplého materiálu vás zahrejú, ale zároveň vám zvýraznia vaše nohy a opticky ich dokonca aj predĺžia. K nim môžete zladiť pekné teplé pančuchy a tenké svetríkové roláky, ideálne jednofarebné, aby sa dobre kombinovali s vzorovanými sukňami, či pančuchami. Uprednostňujte typické jesenné a zimné farby – kaki zelenú, bordovú, horčicovú, hnedú, čiernu, tmavomodrú a sivú. Nebojte sa ani fialovej. Tá je práve na toto ročné obdobie vhodná.

Vlnené púzdrové sukne sú vhodné aj do práce, ktorá si vyžaduje dress code. Tenké svetríkové roláky vás zahrejú a zároveň zvýraznia vaše krivky – prsia, boky.

K takémuto outfitu stačí zladiť náušnice a náramkové hodinky a nič viac vám nebude treba.

Rolákové pletené šaty, teplé legíny

Ak nie ste sukňový typ, odporúčame vám obliekať si rolákové pletené šaty. Môžete k nim zladiť pančuchy, ale ak ste zimomravý typ, odporúčame teplé, zateplené legíny slim fit strihu v tmavej farbe. Rolákové pletené šaty predĺžia postavu, dostatočne chránia pred chladom a zároveň sú sexy elegantným kúskom dámskych šatníkov.

K nim môžete zladiť moderné náramkové hodinky, ktoré samozrejme odporúčame doma uskladňovať v kazete na hodinky, aby sa nepoškodili.

Vyzerajte sexy a elegantne aj počas zimy. Odporúčame aj nosenie teplých legín pripomínajúce kožené nohavice. Nebojte sa ani nosenia oversize svetrov. Keď ich skombinujete so slim fit nohavicami, vaša pekná postava vynikne.

Zdroj obrázka:

Autor:  Look Studio / Shutterstock.com