Posted on

Premýšľate, aký strih nohavičiek je pre vás tou ideálnou voľbou? V súčasnej dobe sa ponúka celý rad rôznych strihov. V súčasnej dobe sa tešia veľkej obľube brazilky. Je to variant medzi klasických strihom a tangami.
Tangá sú síce kúsok spodnej bielizne, ktorý je veľmi zmyselný a sexy, ale nie každej žene o. Nohavičky klasického strihu sa niekomu môžu zdať trochu konzervatívny. Zlatý stred vytvárajú práve brazilky, ktoré sú akési spojenie klasiky v prednej časti a v zadnej časti je potom tvorí rozšírená tangá. Obaja strihy im dodali svoje najlepšie vlastnosti, medzi ktoré patrí pohodlie, a pohodlie a samozrejme aj zmyselnosť a sexappel. Je to teda vhodná voľba pre ženy všetkých vekových kategórií a sú vhodné pod akýkoľvek kúsok oblečenia.

Brazílčanky ponúkajú celý rad výhod

Okrem toho, že sú slušivé, veľmi dobre padnú a tiež zoštíhľujú. Tiež viac lichotí vašej postave a sú veľmi pohodlné a vykrojené tak akurát. Svojim rafinovaným strihom zahaľujú väčšiu časť zadku a poodhaľujú iba spodnú časť.
Výhodou je, že ich môžete kúpiť v rôznom dizajne, celom rade farebných variantov aj vzorov. Vybrať si môžete model jednoduchý alebo zdobený, z klasickej látky alebo v kombinácii s čipkou. Veľmi sexy sú aj drobné detaily v podobe malej mašličky, ktoré nohavičky dozdobujú.
Ak ste doteraz nosili nohavičky klasického strih, možno vám bude chvíľku trvať, kým si zvyknete na ich vykrojenie.
Tip pre vás:
Pokiaľ chcete potešiť svoju drahú polovičku, kúpte si brazilky krajkované, ktoré dokonale podčiarknu vašu ženskosť, pôsobí elegantne a zvodne.