Posted on

Takmer každý dospelý jedinec sníva o sexe, ktorý nie je pre neho obvyklý. Sexuálne fantázie vypovedajú mnohé o samotnom človeku a nie je pravdou, že sú to nesplnené túžby. Mnohým ľuďom stačí o niečom iba snívať a k reálnemu životu si plniť fantázie nijako nepotrebujú alebo z určitého dôvodu (morálne, etické) nechcú. Vaše predstavy sú vaše predstavy a môžu nereálne či nejako úchylné.Víte, čo značí vaše sexuálne fantázie?

Sebavedomie v živote, submisívny v posteli

Mnoho dominantných žien i mužov, ktorí majú v bežnom živote vysoké sebavedomie, väčšinou pracujú na vysokom poste sníva o tom, že sú otrokmi svojho pána či pani. Plnenie úloh či ich sexuálna stimulácia a troch medzi ich najčastejšie sexuálne fantázie. A je to aj naopak, nevýrazní a neprůbojné ľudia snívajú o dominantnom sexe, kedy stojí s bičíkom nad svojím sexuálnym partnerom a robí si, čo h napadne.

Sex s neznámym človekom

Fantazíruje o sexe s človekom, ktorého vôbec nepoznáte. Pri vašom snívanie si neoznámite vaše mená ani nič ďalšieho osobného. Jediné, čo zdieľate je vzájomná vášeň. Podvedome tým dávate najavo, že nestojíte o vážny vzťah alebo na ňom nechcete naďalej pracovať.

Sex se známym človekom

Ste v spokojnom vzťahu a napriek tomu vás neodolateľne priťahuje partnerov kolega alebo susedka? Nemáte byť v pláne neverní, ale vaša myseľ vás vôbec nepočúva. Človek je predurčený k tomu, že najviac túži po tom, čo nemôže mať. Nechajte si spomínané objekty vo svojich fantáziách a pokojne snívajte ďalej.

Homosexuálne styk

Vo všeobecnom povedomí sa sexuálny styk medzi ženami schvaľuje oveľa viac ako muži. To však neznamená, že by muži o ňom nesnívali. Pohľad na ženské telá je jednoducho krajší a vzrušivejšie (páni prepáčia), preto aj samotné ženy radšej sledujú lesbické porno.