Posted on

Jeseň je v plnom prúde a mnohé z vás už neviete, ako kombinovať oblečenie v šatníku. Nájsť vhodnú kombináciu outfitu na danú príležitosť nie je samozrejmosť, aj keď si to mnohé ženy myslia.

Ak hľadáte tipy na pekné jesenné dámske outfity, pár vám ich ponúkame aj my.

Dámske nohavice, oversize pulóver, huňatá vesta

Jedným z pohodlných a zároveň štýlových jesenných outfitov je kombinácia pekných dámskych nohavíc slim fit strihu, oversize pulóvra a huňatej vesty. Dámske nohavice – obtiahnuté džínsy, chinos nohavice sú maximálne pohodlným kúskom, ktorý počas jesene oceníte.

Pletené oversize pulóvre odporúčame vyberať v jesenných farbách – v béžovej, hnedej, bordovej, horčicovej, či trebárs v tmavozelenej.

Na vrch si môžete dávať hrubú huňatú vestu, ktorá vás ochráni pred vetrom. Ako obuv si môžete zvoliť elegantné členkové čižmy na podpätku, či trebárs pohodlné dámske chelsea čižmy.

Púzdrová sukňa, pančuchy a tenký rolák

Ak ste skôr sukňový typ, odporúčame vám kombinovať hrubšie púzdrové sukne (kárované) a k nim skombinujte hrubé pančuchy. Ako vrchný diel odporúčame tenký rolák. Ak si vyberiete vzorované sukne, tak nech pančuchy a rolák sú jednofarebné. Ak si vyberiete jednofarebné sukne, môžete si vybrať vzorované pančuchy alebo rolák.

Táto kombinácia je vhodná do kancelárií, najmä pre ženy, ktoré majú dodržiavať pracovný dress code. Na vrch si môžete dávať vlnené elegantné dámske kabáty a obuť si môžete členkové čižmy.

Ak hľadáte tipy na dámske jesenné outfity, odporúčame vám zo šatníkov vyťahovať predovšetkým džínsy, elegantné nohavice, púzdrové sukne, ale aj tenké pletené, či bavlnené roláky. V prípade, že chcete zakryť väčšie bruško, nedokonalé krivky, odporúčame vám nosiť oversize pulóver.

Pleteniny budú vašimi vernými spoločníkmi počas jesene. Nebojte sa ani výraznejších jesenných farieb. Práve tie by mali dominovať jesenným dámskym šatníkom.

Zdroj obrázka:

Autor: Andrey Arkusha / Shutterstock.com