Posted on

Výzor je to, čo si na osobách, ktoré stretneme, všímame. Mnohí ľudia nevedia kombinovať oblečenie, vizáž a šperky a namiesto toho, aby pritiahli želanú pozornosť pútajú viac neželanej pozornosti.

Šperky neoddeliteľne patria do nášho života. Majú dopĺňať daný outfit. Viete ale ktorými šperkami zaručene upútate pozornosť?

Kožené náramky

Možno si poviete, že práve tieto šperky sa hodia skôr ženám- rebelkám, avšak môžu ich nosiť aj ženy, ktoré milujú eleganciu. Kožené náramky môžete skombinovať s koženým oblečením, napríklad s koženými sukňami a bundami. Pekne vyniknú aj v kombinácii s čiernymi legínami s koženým efektom.

Kožené náramky nosievajte vždy s niečím koženým. Pekne tak vyniknú a nebudú pôsobiť, že ste si ich nakombinovali k outfitu omylom.

Vyberte si hrubšie kožené náramky a dajte si ich ku krátkemu topu, džínsom a koženej bunde.

Odporúčame ich kupovať najmä mladším ženám. Ak si ale na ne trúfate napríklad aj po štyridsiatke, nemusíte sa ich báť. Správnym kombinovaním docielite outfit bez akýchkoľvek rušivých kombinácií.

Strieborné prívesky

Hľadáte praktické šperky, ktoré môžete kombinovať aj s blúzkami, aj jednoduchým bavlneným topom s dlhým rukávom? Medzi takéto šperky ladíme aj dámske strieborné prívesky. Jemné detaily, štýlové a možnosť kombinácie – práve toto sú výhody obľúbených príveskov. Striebro je univerzálny materiál, ktorý nosia dievčatá, mladé ženy, ale aj ženy v stredných rokoch. Sú univerzálne a dajú sa nosiť aj k prudko elegantnému outfitu, aj k ležérnejšiemu outfitu.

Ak chcete tieto šperky kombinovať s jesenným oblečením, odporúčame obliecť si tenký bavlnený, či pletený rolák, elegantné nohavice a dať si dámsky strieborný prívesok. K takémuto prívesku stačí zladiť jemné strieborné náušnice, ktoré nebudú pútať veľa pozornosti. Jemné strieborné náušnice sa hodia k výraznejším dámskym strieborným príveskom.

Zdroj obrázka:

Autor: Milles Studio / Shutterstock.com