Posted on

Pohyb je pre náš organizmus dôležitý. Obzvlášť v tejto dobe, kedy nás trápi koronavírus, potrebujeme posilniť imunitu. Tú posilníme nielen príjmom vitamínu C z potravín, ale aj pohybom na čerstvom vzduchu. Je všeobecne známe, že pobyt na čerstvom vzduchu pomáha posilňovať imunitný systém, ktorý je tak odolnejší voči vírusových ochoreniam.

Športovanie vonku počas jesene si ale vyžaduje dostatočnú prípravu.

Pohodlné športové oblečenie

Ak chcete športovať vonku počas jesene, odporúčame vám nepodceniť obliekanie. Vyberte si kvalitné športové oblečenie, ktoré je prispôsobené na cvičenie. Jednou zo známych fitness značiek je aj značka Nebbia. Ponúka pohodlné dámske, aj pánske fitness oblečenie na všetky ročné obdobia.

Môžete si vybrať dámske tričká, legíny a športové podprsenky. Páni si zase môžu vybrať tričká, mikiny, ale aj tepláky.

Ak plánujete ísť cvičiť na street workout ihrisko, odporúčame pohodlné športové oblečenie, ktoré vám umožní vykonávať aj náročnejšie cviky a zároveň vás nebude obmedzovať.

Oblečenie tejto značky oceníte aj na bežecké aktivity.

Termoprádlo

Pri turistike, ktorá je tiež považovaná za športovú aktivitu, odporúčame nosenie kvalitného termo prádla. Pri turistike je vrstvenie a chránenie rizikových častí veľmi dôležité. Počas jesene môže hroziť pri vykonávaní športovej aktivity vo vonkajších priestorov prechladnutie, preto by sa nemalo nič podceňovať. Funkčné termo dámske a pánske spodky a funkčné termo tričká s dlhými rukávmi by mali byť súčasťou vašej výbavy pri vykonávaní exteriérových pohybových aktivít.

Po športovej vonkajšej aktivite odporúčame použiť regeneračný Muay krém. Pomáha efektívne pri ťažkostiach s pohybovým ústrojenstvom a dokonale prekrvuje svalstvo a pokožku.

Po sprche vám odporúčame dôkladne si vynatierať rizikové partie práve týmto krémom.

Zdroj obrázka:

Autor: Dudarev Mikhail / Shutterstock.com