Posted on

Mať nadváhu nie je nič príjemného, človek okolo seba vidí samé vzory krásy a chcel by sa im priblížiť. Avšak nájsť si čas na chudnutie nie je vždy ľahké, človek nemá čas zostavovať si jedálničky a stále si zdravo variť. Taktiež nie je vždy ľahké nájsť si dostatok času na zdravý pohyb, k nadváhe prispieva aj fakt, že sme každý deň obklopený stresom, často málo spíme a jeme nepravidelne.

Mnoho ľudí skúša rôzne druhy diét a hlavným problémom diét je skutočnosť, že nás často pripravujú o dôležité živiny a tak sa často dočkáme len JOJO efektu a po ukončení diéty sa vrátime späť na našu pôvodnú váhu. Najlepším riešením je dlhodobo vyvážený jedálniček a pokiaľ sa vám nedarí ho dodržiavať, máme pre vás skvelý tip, ktorým je chudnutie za pomoci špeciálnej kávy. V ázijských krajinách je káva na chudnutie dobre známa, u nás sa káva používa skôr len pre chuť a na povzbudenie. Tu však nie je reč o bežnej káve, ale o káve Lishou. Ide o kávu, ktorá je obohatená o byliny, ktoré podporujú chudnutie a zamedzujú chuti do jedla.

Čo káva Lishou obsahuje

V káve Lishou nájdeme africkú rastlinku Griffonia simplicifolia, ktorá pomáha k dobrej nálade tým, že podporuje tvorbu serotonínu. Je skvelou zbraňou proti depresiám a migrénam. Vo svete sa veľmi často používa v boji s obezitou a nespavosťou. Ďalej tu nájdeme riasu Hunger-Oblivion a taktiež extrakt Tuckahoe, ktorý slúži k zamedzeniu chuti k jedlu. Obsahuje tiež instantnú kávu, ktorá sa postará a kávovú príchuť. S kávou budete vždy v dobrej nálade a nebudete mať chuť na sladké a na pokrmy, po ktorých by ste priberali.

Káva Lishou sa postará o lepšie čistenie tela, napomôže lepšej cirkulácii krvi. Jej používanie vychádza z čínskej medicíny. Jej používanie pocítite už v prvých týždňoch, obvykle stratíte 2-4 kg v prvých 2 týždňoch. Výhodou je, že nemusíte upravovať svoj jedálniček a tak sa pripravovať o dôležité živiny. Pokiaľ vás trápia kilá naviac, káva Lishou vám pomôže prirodzeným spôsobom schudnúť bez toho, aby ste sa museli trápiť s nepríjemnými diétami.