Posted on

Dámy, opýtame sa teraz „na telo“. Ste spokojné so svojim milostným životom? Otázku teraz cielime hlavne na tie zrelšie z vás, respektíve tie, ktoré máte zrelšieho partnera. Práve u mužov po štyridsiatke sa totižto objavuje jeden problém oveľa častejšie ako si možno myslíte.

Nebuďte prekvapená ak sa to bude týkať aj vás

Už určite tušíte, že narážame na nepríjemné problémy s erekciou. Len na Slovensku sa k nim priznalo zhruba pol milióna mužov, čo je značná časť vzhľadom na to, koľko má naša krajina obyvateľov. Celosvetovo je toto číslo pochopiteľne vyššie a niekde sa uvádza, že čo sa mužov po spomínanej štyridsiatke týka, v priemere má tieto problémy dokonca každý druhý!

Ak sa teda váš partner dostáva do tohto kritického veku, je celkom veľká šanca, že vaše „posteľové“ chúťky ostanú neukojené. A možno so svojim partnerom tomuto problému už čelíte. Vy sama sa udržujte v top forme, prípadne ste si k atraktívnemu vzhľadu pomohla návštevou estetickej kliniky, takže muži na ulici sa za vami otáčajú s túžobnými pohľadmi, ale keď s tým vašim „idete na to“, končí to neúspechom?

Hľadáte pre svojho partnera rýchle riešenie, ktoré nevyžaduje chúlostivú návštevu lekára?

Problémy s erekciou môžu mať niekoľko riešení. Častokrát stačí „len“ zmeniť životosprávu, začať aktívnejšie žiť, či zbaviť sa nadmerného stresu. Schválne sme slovo „len“ dali do úvodzoviek, pretože takéto (na pohľad) jednoduché riešenia sú často ťažko uskutočniteľné a ak aj majú mať nejaký účinok, chce to čas.

Vy však nedriete niekoľkokrát do týždňa vo fitku len preto, aby vás tam mladí chlapci obzerali zakaždým, keď si oblečiete legíny, v ktorých máte také perfektne vyzerajúce dolné partie, že aj dievčatá, ktoré by vám mohli byť dcérami, vám závidia! Vy chcete byť atraktívna, aby ste si užila kvalitný sex! A hneď!

Ak chcete rýchlejšie riešenie, kúpte svojmu partnerovi účinné tabletky na erekciu. Hneď vám napadlo, že veď napríklad Viagra je na predpis? A partnera s týmto k lekárovi určite nedostanete? My však myslíme tabletky vo forme výživových doplnkov. Pri nich nehrozia žiadne vedľajšie účinky a tak sa neviažu na lekársky predpis. Váš partner ich tak môže začať užívať už dnes!

Zdroj obrázka:

Autor: wavebreakmedia / Shutterstock.com