Posted on

Viete prečo vaša firma nerastie? Pravdepodobne preto, že neefektívne riadite projekty, zle komunikujete so zamestnancami a nemáte prehľad v dôležitých dátach, čo vám znemožňuje správnym spôsobom plánovať. Problémov je možno oveľa viac, ale vy o nich neviete, pretože nemáte čas všetko sledovať. Riadenie firmy sa zdá byť veľmi náročné, ale všetko môžete zmeniť doslova lusknutím prsta. Stačí urobiť jediný krok, zaobstarať si CRM systém, pretože to je alfa a omega úspechu prakticky každej firmy, bez ohľadu na jej veľkosť a zameranie.

Čo s CRM systémom dokážete?

V prvom rade už nebudete musieť používať žiadne ďalšie programy a online nástroje. Najlepším slovenským CRM systémom je AutoCRM a tento nástroj dokáže pohltiť všetky funkcie a implementovať ich do jedného rozhrania. Z jedného miesta môžete riadiť celú firmu a mať prístup ku všetkým dôležitým dátam a činnostiam. Rozhranie systému je pritom veľmi prehľadné, máte pod sebou zoradené jednotlivé entity podľa toho, akým sa chcete venovať, od projektov až po zamestnancov, fakturáciu, kontakty, klientov, kampane a ďalšie.

Môžete odtiaľto úlohovať zamestnancov, sledovať, v akom stave sú projekty a kedy budú dokončené. Môžete sa zamestnanci komunikovať, sledovať ich dochádzku aj efektivitu a umožniť im prístup do tohto systému. Prostredníctvom rozhrania môžete nahrávať a zdieľať dôležité dokumenty. Pod palcom budete mať kompletnú komunikáciu s klientmi, môžete im aj odtiaľto hromadne zasielať ponuky alebo newslettre. U každého klienta tiež uvidíte všetky potrebné informácie, napríklad zákazky, prebiehajúcu komunikáciu alebo či vám nedlhujú peniaze za nejakú faktúru. Môžete odtiaľto riadiť a sledovať svoje kampane. Mnoho dôležitých informácií budete mať ako na tanieri a môžete si ich zobrazovať v prehľadných grafoch, aby ste vedeli, ako sa čo vyvíja. CRM systém je skrátka v dnešnej dobe pre každú firmu nevyhnutnosť a vy si ju môžete zaistiť priamo na webe AutoCRM.sk.