Posted on

Keď máte sen o svojom podnikaní, vidíte už väčšinou hotovú vec. E-shop funguje, produkty sú naskladnené, zákazníci nakupujú, reklamy idú, ďalšie marketingové kanály prinášajú nových a nových zákazníkov. Ale kým sa k tomu dostanete, tak je dôležitá cesta. Všetko naplánovať, prejsť, vyskúšať a mať dlhodobú stratégiu, ktorá vás posunie dopredu a platiacim zákazníkom. Lenže nie vždy je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. A k tomu je potrebné dôjsť. Pokiaľ si nie ste istí, ako pripraviť jednotlivé kroky, nechajte to na odborníkoch. Tí sa vám o všetko postarajú.

Malý aj veľký obchodník

Či už ste malý obchodník alebo veľký, e-shop je potreba vždy. Ak chcete svoje podnikanie posunúť do online priestoru, je nutnosť. Chcete mať e-shop, ktorý bude mať k dispozícii do 100 položiek? A pritom mať k dispozícii e-shop profesionálny a systém, ktorý používajú tisíce zákazníkov v Česku aj na Slovensku. Premýšľate, ako založiť eshop zadarmo? Vieme, ako na to. A nedostanete žiadnu oklieštenú verziu a nebude to ani verzia, ktorá vyprší za pár dní. Jediné obmedzenie je v položkách, tých musí byť do 100 kusov produktov. Dostanete tak k dispozícii webhosting a aktualizácie na vyskúšanie zadarmo. Prečo? Verí svojmu systému!

Prvý rok na vyskúšanie

Všetko ide na profesionálnych serveroch a teda môžete systém vyskúšať úplne naplno. Vyskúšate svoje možnosti, vychytáte chyby a zvýšite svoj zisk a možno môžete aj rozšíriť svoje podnikanie a následne môžete e-shop zväčšiť a tým pádom zarobíte nielen vy, ale aj firma, ktorá vám pomôže všetko pripraviť. K tomu máte vlastne neobmedzené možnosti. Ak máte nejakú požiadavku, nejaký nápad, ktorý chcete, potom to nie je problém. Špecialisti sa postarajú o všetko a vedia pripraviť na mieru snáď všetky požiadavky.