Posted on

Výzor je to, čo si všímame na prvom stretnutí s danou osobou. Na svojom výzore však nepracujú len ženy, ale aj muži, ktorým záleží na tom, aký prvý dojem si u žien vytvoria.

Aj muž by mal vyzerať štýlovo a atraktívne! Čo by teda mal nosiť a na ktoré veci a oblečenie by sa mal zameriavať?

Pánske košele slim fit strihu

Štýlovo a atraktívne bude vyzerať muž vždy, keď si oblečie pánske košele. Nosenie moderných pánskych košieľ, ideálne pánskych košieľ slim fit strihu, je magnetom na ženy. Tieto košele zvýrazňujú vypracovaný hrudník a ramená a sú vhodné nielen na oficiálne príležitosti, ale sú vhodné aj na nosenie k pánskym rifliam.

Odporúčame vám nosiť jednofarebné pánske košele, ale aj vzorované s jemnými vzormi. Môžete si ich obliecť na oficiálne príležitosti, ako napríklad rodinné oslavy, Vianoce, ale aj do práce.

Ak vám slim fit strih nevyhovuje, odporúčame zvoliť iný. Všetko závisí od mužskej postavy. Je však dokázané, že práve slim fit strih omladzuje.

V kombinácii s peknou bradou budete vyzerať naozaj sexy!

Tašky cez rameno

Okrem pánskych košieľ odporúčame nosiť tašky cez rameno. Odporúčame vyberať pánske tašky cez rameno v koňakovej farbe, čiernej a hnedej farbe. Tie môžete kombinovať k farebným košeliam, farebným mikinám a k farebným svetrom.

Objednávajte nové tašky cez rameno v kvalitnom koženom prevedení a nielenže získate kvalitný nadčasový pánsky doplnok, ale aj praktickú vec na všetky dôležité veci, ktoré potrebujete mať pri sebe. Sú odolné voči vonkajším vplyvom a chránia vaše doklady, peňaženku a mobil pred vlhkosťou z vonkajšieho prostredia.

Aj muž by mal vyzerať štýlovo a atraktívne! Odporúčame okrem nosenia pánskych košieľ slim fit strihu a tašiek cez rameno nosiť aj pravé kožené opasky v čiernej, či hnedej farbe; pánske svetre s okrúhlym výstrihom a pánske tričká z kvalitnej bavlny v neutrálnych farbách.

Zdroj obrázka:

Autor: Viorel Sima / Shutterstock.com