Posted on

Väčšinou, keď chce žena vyzerať skutočne sexy, riadi sa princípom, že čím menej oblečenia, tým lepšie. Preto hlavne tie obdarenejšie, či už od prírody, alebo od plastického chirurga, volia hlboké výstrihy a tie, čo sa môžu pochváliť dlhými a štíhlymi nohami, si obliekajú minisukne, veď predsa nebudú tie výstavné nohy zakrývať.

Potrebujete alebo chcete pridať pár centimetrov? Najjednoduchším riešením sú lodičky

Sexy a atraktívny vzhľad však nie je len o ukazovaní predností, ale aj o detailoch, ktoré decentnejším spôsobom zvýraznia to, čo je na vás príťažlivé. Tak napríklad spomínané nohy. O vysokých lodičkách je dobre známe, že dokážu so ženskou postavou robiť doslova divy.

A vôbec to nie je výmysel, veď si to skúste. Tým, že si obujete ihličky, si v prvom rade pridáte pár centimetrov naviac, čo sa hodí hlavne ak ste nižšieho vzrastu. Ani dámy, ktoré sú vyššie, sa však vysokým opätkom vyhýbať nemusia.

Môžete vďaka nim byť ešte vyššia a budete vyzerať ako dlhonohá topmodelka. Okolie sa na vás určite bude dívať s obdivom. Ak však máte partnera, ktorý je od vás nižší aj bez toho, aby ste mala opätky, radšej sa ho spýtajte, či mu nevadí, že s opätkami sa nad ním budete doslova týčiť. Aj keď si to muži nepriznajú, ich ego je krehká vec.

Centimetre naviac neuškodia žiadnej žene a čo ten zadok?

Nie je to však len o pridávaní centimetrov. Tým, že si obujete ihličky, sa celkovo zmení vaše držanie tela a čo je na tom najhlavnejšie, napnú sa vaše sedacie svaly a svaly na nohách. Nohy vám to tak krásne zvýrazní a váš zadok? Tak ten vám ihličky nielen opticky zmenšia, ale zároveň bude vyzerať pevne ako zadok fitnesky.

Čo si však obuť ak chcete tieto výhody lodičiek využívať aj v prípade, že na lodičky nie je počasie? Jednoduché, zvoľte krásne čižmy nad koleno doplnené o vysoký opätok. Nebudú mať možno tak dokonalý efekt ako lodičky, ale predstavte si ich v kombinácii s krátkou sukňou, aby ste ukázala časť svojich stehien. Takouto kombináciou určite zabodujete.

Zdroj obrázka:

Autor: Kaspars Grinvalds / Shutterstock.com