Posted on

Na skladovanie a manipuláciu s rôznymi vecami sú potrebné vhodné obaly a prepravky. Ide o špecifický sortiment, ktorý sa využíva prakticky vo všetkých odvetviach. Pokiaľ ešte nemáte spoľahlivého a cenovo výhodného dodávateľa tohto sortimentu pre vašu firmu, obráťte sa na spoločnosť PK group. Dodá vám akýkoľvek druh obalových materiálov a prepraviek, navyše za veľkoobchodné ceny. Svoj tovar predáva prostredníctvom internetového obchodu pkgroup.sk.

O aký sortiment máte záujem?

Prepravok je mnoho druhov, vyberte si také, ktoré sú pre vás najvhodnejšie. Chceli by ste univerzálne prepravky? Potom sú pre vás vhodné prepravky KLT, euro prepravky alebo napríklad prepravky pre priemysel. Pre potravinársky priemysel vám sú k dispozícii prepravky na mäso, ovocie a zeleninu, pečivo, lahôdky a cukrárske výrobky, ďalej napríklad prepravky na fľaše. V skladoch av obchodoch prídu zaiste vhod skosené boxy a zásobníky. Veľa miesta ušetrí stohovateľné zasúvacie prepravky. Veľmi praktické sú aj skladacie prepravky, ktoré zaberú v zloženom stave len minimum miesta.
Na skladovanie rôznych tekutín určite využijete barely, sudy a kanvy. Dôležitým sortimentom spoločnosti sú pojazdové kolieska. Tie sa využívajú vo všetkých odvetviach, sú potrebné pri nábytku aj pri celej škále prístrojov. Na kolieska sú kladené rôzne požiadavky, preto sa ponúkajú napríklad nerezové kolieska, antistatické kolieska, kolieska pre vysoké teploty a mnoho ďalších. Pokiaľ si chcete uľahčiť manipuláciu so samotnými prepravkami, využite k tomu podvozky pre prepravky, ponúka sa vám v mnohých prevedeniach. Sortiment eshopu je prehľadne rozdelený a s hľadaním vám pomôže aj okienko vyhľadávania. jednotlivé produkty sú podrobne popísané, takže vždy budete mať istotu, že vyberáte správne. Zaistite si spoľahlivého dodávateľa, ktorý vám dodá prepravky aj ďalší sortiment vždy v potrebnom množstve a za najlepšie ceny.