Posted on

O výhodách pravidelného cvičenia sa už napísalo veľa. Zlepšenie kondície, zdravší organizmus, endorfíny, ktoré sa vyplavujú pri cvičení a vďaka nim zažívame pocity šťastia, to všetko sú dobré veci. Ale neklamme si, často je hlavný dôvod, prečo sa pravidelne namáhame vo fitku, oveľa povrchnejší. Chcete skrátka pútať žiadostivé pohľady mužov a vyvolávať žiarlivosť žien.

Už nevyberáte šaty podľa toho, koľko toho zakrývajú, ale podľa toho, koľko ukazujú?

A nie je na tom nič zlé, to potvrdí každá žena, ktorá dlhú dobu zvádzala boj s vlastnými nedostatkami až raz zaťala zuby, kúpila si permanentku do fitka alebo náčinie na cvičenie doma a teraz sa z nevýraznej „šedej myšky“ stala vyšportovaná dračica. Okrem obrovskej dávky sebavedomia to vie priniesť aj ďalšiu nespornú výhodu. Môžete si obliecť, čo len chcete.

A to, že už nemusíte pri nakupovaní vyberať veci podľa toho, či zakrývajú vaše nedostatky ako ste to robila donedávna, ale jednoducho si vyberiete to, čo sa vám páči, určite oceníte pri akomkoľvek type oblečenia. Veď si len spomeňte ako ste predtým vyberala nové spoločenské šaty.

Dĺžka jedine po zem, aby zakryli vaše nohy, samozrejme dlhé rukávy, nech nevidno vaše ochabnuté paže a celkový strih čo najvoľnejší, aby šaty náhodou nezvýraznili všetky tie miesta, na ktorých vám vadia kilogramy naviac. A teraz? Nemáte problém nohy ukázať v celej ich kráse, rukami sa taktiež chválite, veď nech aj páni závidia sexy zaguľatené ramená a to, že sú šaty úzke? Nevadí, aspoň zvýraznia vaše vypracované telo.

Mávali ste problém s výberom vhodných plaviek? Vďaka cvičeniu je ten problém minulosťou

A výber atraktívnych dámskych plaviek si so svojim novým telom užívate asi najviac. Nad jednodielnymi plavkami ani nemusíte rozmýšľať, rovno idete do oddelenia bikín, veď to vyrysované brucho by bola škoda schovávať.

Najlepšie však je, že už sa nemusíte rozčuľovať nad rôzne vykrojenými spodnými dielmi, vaše pevné pozadie vyzerá dobre, aj keď máte na sebe minimum látky. Rovnako výber vrchného dielu už nie je len o tom nájsť taký, ktorý vám na tele nebude robiť nepekné záhyby. Vďaka tomu, že máte naozaj vypracovaný chrbát a pevnejšie prsia, sa vám otvoril oveľa širší výber strihov. Z hľadania vhodných plaviek na leto tak už nie je nočná mora, ale dokonca si to začínate užívať.

Zdroj obrázka:

Autor: ArtFamily / Shutterstock.com