Posted on

Požiadal vás o ruku, povedala ste áno, ale začínate mať „čierne“ myšlienky o tom, či je pre vás ten pravý? Veď vy ste chcela vždy pre seba len to najlepšie a od spoločného života si sľubujete to, že vás váš (zatiaľ budúci) manžel bude rozmaznávať pozornosťou a luxusom? Alebo inak povedané, chcete muža, ktorý nebude na vás šetriť?

Vozí sa na drahom aute, ale pri výbere snubného prsteňa šetril?

To, či sa nebráni minúť financie na vás, vám napovie aj to aký zásnubný prsteň ste od neho dostala. Predsa len za tie roky, čo spolu „chodíte“, máte prehľad o jeho príjme a o tom, čo si môže dovoliť. Takže ak aj napriek tomu, že zarába nad pomery, pri žiadosti o ruku na vás vytiahne najlacnejší prsteň z nekvalitného striebra a kameňom, ktorý sa rozhodne nedá nazvať drahým, môžete si byť istá, že v živote z jeho nadštandardného platu moc neuvidíte.

Ak však pri výbere toho pravého prsteňa vyberal z kategórie diamantových prsteňov a pokľakol pred vás s krásnym prsteňom zo 14-karátového zlata s výrazným diamantom, prípadne ďalšími, ktoré dopĺňajú ten veľký hlavný, môžete si byť istá, že neváhal na vás minúť sumu, ktorá sa kľudne môže rátať v tisícoch eur. Takže ak vám ide v živote o luxus, môžete kľudne spávať, vybrala ste si dobre.

Ak bude o vás dobre postarané, možno bude čas aj na lásku

Môžete sa tak v živote tešiť (keď si na tom zakladáte) na darčeky ako sú luxusné diamantové náušnice v cene aspoň troch priemerných platov. A dovolenky v tých najexkluzívnejších hoteloch, kde o vás bude postarané ako o bohyňu.

Rovnako tak váš každodenný život bude o prebúdzaní sa v luxusnej vile vo vychýrenej lokalite, či jazdách na aute, za ktorým sa budú všetci obzerať. A keď z neho vystúpi žena ako vy, ešte viac budete priťahovať pohľady bežných ľudí. Ozaj a nezabudli ste na to najdôležitejšie, na lásku? Aha, tak nie, toho najdôležitejšieho pre vás máte dostatok. Na bankovom účte.

Zdroj obrázka:

Autor: Dmitry_Tsvetkov / Shutterstock.com