Posted on

Pomôcť si návštevou estetickej klinky kvôli tomu, že v oblasti hrudníka na vás príroda pozabudla, nie je aj napriek názorom niektorých ľudí nič zlé. Vám to dodá sebavedomie a ak je zákrok spravený profesionálne, výsledok stojí zato. Reči neprajníkov si nevšímajte. Ženy vám určite iba závidia a mužov zase hnevá, že sa môžu na tú prácu plastického chirurga len pozerať.

S plochou hruďou ste nosila len lodičkové výstrihy?

Jedno je však isté, augmentácia prinesie do vášho života niekoľko zmien. A nielen to, že váš hrudník sa stane magnetom na (nielen) pánske pohľady a ak pracujete ako čašníčka, výška sprepitného porastie priamo úmerne s veľkosťou košíčkov na vašej podprsenke.

Budete musieť do istej miery obmeniť svoj šatník. Minimálne spomínané podprsenky budete musieť kompletne vymeniť. Gombíky na uzučkých blúzkach a podobných topoch už zrejme nezapnete až po vrch, takže buď si taktiež kúpite nové, alebo si jednoducho nebudete zapínať vrchné gombíky. Potešujúci je fakt, že sa vám pri výbere vhodného oblečenia otvoria nové možnosti.

Ak ste si napríklad kvôli plochému hrudníku doteraz vyberala na spoločenské udalosti zásadne šaty s lodičkovým výstrihom, určite vás nejedenkrát zamrzelo, že si nemôžete zároveň dať nejaký krásny náhrdelník. Tie sa skrátka k takémuto typu výstrihu nehodia, pretože by boli umiestnené na šatách.

A tak ste bola odkázaná len na prstene, náramky a výrazné visiace náušnice. Tomu je však koniec! Pri najbližšej spoločenskej udalosti môžete byť oveľa kreatívnejšia. Ako pri výbere šiat, tak aj pri výbere šperkov.

Véčkový výstrih, či korzet? Teraz ich už dokážete vyplniť

Jednou z prvých vecí, ktoré si ženy po augmentácii idú kúpiť, sú šaty s poriadnym véčkovým výstrihom. Čím je výstrih hlbší, tým lepšie, veď konečne máte do takéhoto výstrihu čo dať. Rovnako ako budú v takomto výstrihu vaše nové prsia skutočne výrazné, výrazný môže byť aj náhrdelník, ktorý dodatočne ozdobí váš dekolt. Nezabudnite však, aby kopíroval tvar a hĺbku výstrihu.

Druhým typom šiat, ktorý si často vyberajú ženy, ktoré si nechali „vylepšiť“ hrudník, sú korzetové šaty bez ramienok. V takýchto šatách budete zaručene pútať všetku pozornosť, keďže na vaše beztak veľké prsia budú pôsobiť ako push-up podprsenka, čiže opticky ich zväčšia do naozaj obrovského objemu.

Nuž, teraz si skrátka môžete dovoliť obliecť všeličo. To platí aj pre všemožné krásne náhrdelníky, keďže k šatám bez ramienok sa hodí takmer akýkoľvek druh náhrdelníka. Jediné, čím sa musíte pri výbere náhrdelníka k takýmto šatám riadiť, je samotný dizajn šiat a veľkosť vášho dekoltu (ktorá v tomto prípade patrí medzi „trochu“ väčšie).

Zdroj obrázka:

Autor: Maxim Blinkov / Shutterstock.com