Posted on

Organizácia oblečenia v dámskych šatníkoch robí mnohým ženám problémy. Častokrát stoja ráno pred šatníkom a nevedia nájsť svoj obľúbený kúsok, ktorý by si rady obliekli.

Ak chcete pomôcť s usporiadaním zimného oblečenia v dámskych šatníkoch, nechajte sa inšpirovať práve našimi radami.

Dámske body a tričká s dlhým rukávom v jednej polici

Spodná vrstva, ak nerátame spodné prádlo, by mala by v jednej polici. Ak nosievate bavlnené dámske body, odporúčame vám dávať ich k tričkám s dlhými rukávmi. Tieto tričká/ body sa dávajú pod svetre, pletené kardigány a práve preto by bolo pre vás lepšie, keby boli v jednej polici.

Odporúčame vám mať v tejto polici klasické čierne body s dlhými rukávmi, tielkové béžové body z jemnej pleteniny, ale aj dámske body s trojštvrťovými rukávmi.

Dámske body odporúčame nosiť v kombinácii s pletenými kardigánmi, ktoré naplno využijete pod hrubé zimné bundy. Body zakryje kríže a chráni vás pred prechladnutím.

Dámske topy odporúčame v klasickej sivej farbe, kaki zelenej, tmavomodrej, bordovej, ale aj svetlej horčicovej. Sú to jesenné farby, ktoré vynosíte s neutrálnymi svetrami a kardigánmi počas zimy.

Dámske body a tričká nie je potrebné vešať na kvalitné vešiaky. Tam vešajte skôr dámske mikiny, zimné bundy, či vlnené kabáty.

Svetre samostatne

Keďže svetre sú veľmi hrubé, pri nich nie je možné kombinovať ich s iným oblečením. Odporúčame vám vyhradiť si jednu- dve police čisto len na svetre, resp. pleteniny. K svetrom môžete zaradiť aj pletené rolákové šaty. Pletené kardigány odporúčame skôr vešať.

Ak máte funkčné posuvné systémy na vstavané skrine, nebudete mať problém dostať sa ku konkrétnemu oblečeniu. Odporúčame vám dávať svetre a pleteniny zvlášť od bavlnených topov, či dámskych body.

Na záver odporúčame do jednej police umiestniť všetky nohavice – džínsy, teplé legíny, nohavice, legínsy, ale aj tepláky.

Zdroj obrázka:

Autor: tartanparty / Shutterstock.com